FTTX-PT-M16 FTTH 16-kern veseloptiese toegangsterminale boks
Modelnommer:  FTTX-PT-M16
Handelsmerk:Sagtel
MOQ:10
gou  Muurgemonteer of paalgemonteer
gou  Werkbaar vir die bou van verskeie FTTx-netwerke
gou Alles-in-een vir veselsplitsing, -splitsing en -verspreiding
Produkbesonderhede
Tegniese Parameters
Afmetings en kabelweë
Installasiehandleiding
Laai af
01
Produkbeskrywing
Kort beskrywing
FTTX-PT-M16Veseltoegangs-terminale boksis noodsaaklik en gewild in die ontplooiing van FTTH.
Funksionele kenmerke
Kom ons kyk nou na die spesifikasies van die FTTX-PT-M16: Omgewingsvereistes: Werktemperatuur: -40°C tot +85°C Relatiewe humiditeit: ≤85% (+30°C) Atmosferiese druk: 70KPa tot 106Kpa Belangrikste tegniese datablad: Invoegverlies: ≤0.15dB UPC-terugkeerverlies: ≥50dB APC-terugkeerverlies: ≥60dB Tegniese datablad vir weerligbeskerming: Die isolasieweerstand tussen die aardingstoestel en die metaalonderdele van die boks is nie minder nie as 2×104MΩ/500V (GS); infrarooi ≥2×104MΩ/500V. Die weerstaanspanning tussen die aardingstoestel, die boksliggaam en sy metaalonderdele is nie minder nie as 3000V (GS)/min, sonder deurslaggewende of oorslag; U≥3000V.
Materiaal Rekenaar + ABS
Grootte (A*B*C) 319.3*214*133mm
Maksimum kapasiteit 48
Installasiegrootte (Foto 2) D*E 52*166*166mm
In die grootste kabeldiameter (mm) ᴓ8~14mm
Maksimum grootte van takgat ᴓ16mm
Waterdigte SC/A PC-adapters 16
Omgewingsvereiste
Werktemperatuur -40℃~+85℃
Relatiewe humiditeit ≤85% (+30 ℃)
Atmosferiese Druk 70 kPa~106 kPa
Optiese Toebehore Spesifikasies
Invoegverlies ≤0.3dB
UPC-terugkeerverlies ≥50dB
APC-terugkeerverlies ≥60dB
Lewe van invoeging en ekstraksie >1000 keer
Donderbestande Tegniese Spesifikasies
Die aardingstoestel is met die kabinet geïsoleer, en die isolasieweerstand is minder as 2MΩ/500V(GS).
IR≥2MΩ/500V
Die weerstaanspanning tussen die aardingstoestel en die kabinet is nie minder nie as 3000V (GS)/min, geen deurboor, geen oorslag nie; U≥3000V