SFT6400A 4*GE-insette PAL B/G NTSC 64 in 1 IP na analoogmodulator
Modelnommer:  SFT6400A
Handelsmerk:Sagtel
MOQ:1
gou  Ondersteun BISS-dekodering
gou  Ondersteun OSD (Logo en Onderskrif) Invoeging
Produkbesonderhede
Tegniese Parameters
Belangrike kenmerke
Bestuursagteware
Laai af
01
Produkbeskrywing
1. INLEIDING
2. KENMERKE
-2U-onderstel, hoë digtheid om versendingskoste te bespaar
-Ondersteun OSD (Logo en Onderskrif) invoeging vir elke kanaal, maklike werking
-Ondersteuning van CC/Onderskrifte/Teletekste
-Ondersteun BISS De-scrambling (onder ontwikkeling)
-Ondersteuning vir programinligtingwysiging, veelvuldige klankkeuse
-4 GE-poorte (maks. 64 IP-insette oor MPTS/SPTS), Maks. 840 Mbps vir elke GE-invoer
-64 nie-aangrensende of aangrensende draersuitsette, elke 32 draers binne 400MHz
-Ondersteun webgebaseerde netwerkbestuur
SFT6400A 4*GE-insette 64 in 1 IP na analoogmodulator
Invoer Koppelvlak/tempo 4 GE-poorte (maks. 64 IP-insette)Maks 840 Mbps vir elke GE-inset
Stroom UDP, UDP / RTP, 1-7 pakkies (SPTS/MPTS)
Vervoerprotokol UDP/RTP, unicast en multicast, IGMP V2/V3
Pakkielengte 188 / 204 Grepe
Oudio MPEG-1/2 Laag 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teleteks, Onderskrifte, DVB-onderskrifte
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Aspekverhouding 4:3
ModulasieParameters Aantal kanale Tot 64 nie-aangrensende of aangrensende draers uitvoer
Verbindings 75Ω, F-aansluiting
Frekwensiebereik 43.25 – 951.252MHz
Uitvoerbandwydte 400MHz (elk 32 draers)
Uitsetvlak -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Opbrengsverlies ≥ 14dB
Onwaar frekwensieverspreiding. ≥ 60dB
Residuele draer akkuraatheid 1%
TV-standaard PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Videosein-tot-ruisverhouding ≥ 60dB
Draer-tot-ruisverhouding ≥ 60dB (wanneer enkeldraer aan)≥ 55.5dB (wanneer al 64 draers aan is)
Netwerkkoppelvlak Bestuur 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Ander Beeldresolusie-uitvoer 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Onderskrif: ondersteun verskeie tale, blaairigting en spoed aangepas
Uitsetvolume-aanpassing 0 – 100%
Algemeen Demissie 483 mm × 330 mm × 88 mm (B x L x H)
Temperatuur 0~45℃ (werking), -20~80℃ (berging)
Kragtoevoer WS100V±10%, 50/60Hzof WS 220V ± 10%, 50/60Hz
SFT6400A_Belangrike kenmerke
foto 3 foto 2 prent 1
SFT6400A 4*GE Insette 64 in 1 IP na Analoog Modulator Datablad.pdf